GEWA Keys

Brands

GEWA German Engineered

Responsive Image

Logo GEWA German Engineered

Wysokiej jakości produkty, czy to instrumenty, torby czy akcesoria, są i zawsze były naszą misją.

Ale muszą one być również przystępne cenowo i dostępne dla wszystkich.

Produkty GEWA German Engineered są w 100% wymyślone i zaprojektowane przez naszych ekspertów w Niemczech. Wiedza, doświadczenie i stale otwarte ucho na potrzeby twórców muzyki charakteryzują pracę zespołów deweloperskich.

Pomysły są następnie przekształcane w instrumenty we współpracy z partnerami i zakładami produkcyjnymi należącymi do firmy GEWA na całym świecie. Te lokalizacje pozwalają nam na stosowanie technik produkcyjnych, które nie są dostępne w tej formie gdzie indziej.

Nasi specjaliści regularnie odwiedzają wszystkie warsztaty, aby przeszkolić pracowników i upewnić się, że produkcja przebiega pod każdym względem zgodnie z naszymi pomysłami.

Dzięki temu możemy zagwarantować uczciwą cenę przy niezmiennie wysokiej jakości produkcji. Ale to nie do końca nam wystarcza.

Dlatego przed każdą dostawą do klienta, każdy nasz instrument jest sprawdzany w naszych warsztatach serwisowych. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że GEWA German Engineered to zawsze właściwy wybór.

Kategoria

Instrumenty

Instrumenty

Ławy i taborety

Ławy i taborety

Akcesoria

Akcesoria

Instrumenty

Instrumenty

Ławy i taborety

Ławy i taborety

Akcesoria

Akcesoria

PP-3

GEWA PP-3 to wiele rzeczy w jednym:


- doskonały instrument podstawowy o optymalnym stosunku ceny do jakości

- opcja pozwalająca zaoszczędzić miejsce podczas gry na instrumencie klawiszowym w domu

- przenośne stage piano na scenę i do sali prób.Produkty

Serie

Ławy do pianina

Ławy do pianina

Ławka do keyboardu

Ławka do keyboardu

Ławy do pianina

Ławy do pianina

Ławka do keyboardu

Ławka do keyboardu

Ławy do pianina

Ława do fortepianu jest nie tylko ważnym i często niedocenianym czynnikiem wpływającym na ergonomię gry na fortepianie. Jest to również mebel atrakcyjny wizualnie i dlatego stanowi istotny element wystroju pomieszczenia.


Ergonomia zdrowego gracza wymaga bezbłędnej technologii, a indywidualna wrażliwość estetyczna wymaga wyglądu, który zawsze pasuje. Ławy do fortepianu firmy GEWA oferują oba te rozwiązania przy doskonałym stosunku ceny do jakości.


Stabilna konstrukcja z litego drewna umożliwia uzyskanie bardzo dużej siły nośnej, a w połączeniu z wyrafinowaną mechaniką i wytrzymałymi połączeniami śrubowymi sprawia, że każda ława do fortepianu firmy GEWA będzie długowiecznym towarzyszem.


Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do różnorodności wzorów. Dostępny jest szeroki wybór klasycznych i nowoczesnych wykończeń i kształtów pasujących do każdego pianina klasycznego, cyfrowego, fortepianu lub innego instrumentu klawiszowego. Wygodne siedzenia wykonane z miękkiego weluru lub łatwej w pielęgnacji imitacji skóry, dopełniają wysokiej jakości wyglądu, stanowiąc dodatkowy element stylistyczny.


Udoskonalenia techniczne, takie jak dziecinnie prosta regulacja wysokości w serii Autolift, uzupełniają ofertę o pomocne narzędzia, które mogą być wygodnym ułatwieniem.


Wszystkie ławy do fortepianu firmy GEWA spełniają wymagania stawiane meblom do siedzenia w domu zgodnie z normą DIN EN 12520, a zatem są oficjalnie testowane i certyfikowane pod względem wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa.


Oczywiście w ofercie firmy GEWA można znaleźć również praktyczne ławy pod keyboard.

Produkty

Ławka do keyboardu

Często nie docenia się tego, jak ważne jest wygodne miejsce do siedzenia dla udanej nauki, ćwiczeń i ogólnie pojętego muzykowania.


Ławki do keyboardów firmy GEWA to stabilny i niedrogi sposób na zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu w domowym zaciszu, szkole muzycznej, sali prób lub na żywo.


Nawiasem mówiąc, są one również idealne do gry na gitarze oraz we wszystkich innych sytuacjach, w których wymagana jest odpowiednia równowaga między komfortem a swobodą ruchów.

Produkty

Serie

Lampka do pianina

Lampka do pianina

Basic

Basic

Economy

Economy

Premium

Premium

SPS

SPS

Statywy i stojaki

Statywy i stojaki

Cofnij
Natępny
Lampka do pianina

Lampka do pianina

Basic

Basic

Economy

Economy

Premium

Premium

SPS

SPS

Statywy i stojaki

Statywy i stojaki

Lampka do pianina

Lampy fortepianowe firmy GEWA to nie tylko funkcjonalne źródła światła - ich wyrafinowane cechy sprawiają, że są one również designerskim dodatkiem do każdego fortepianu.


Czujniki dotykowe w głowicy lampki oszczędzają kłopotów z wyczuwaniem tradycyjnych przełączników w trudno dostępnych miejscach. Płynna regulacja jasności i temperatury barwowej (w zależności od modelu) energooszczędnych diod LED umożliwia wszystkim pianistom dokonanie indywidualnych ustawień w celu uzyskania idealnego oświetlenia nut i klawiatury.


Podstawa z obsługą QI i złączem USB-A umożliwia ładowanie smartfonu lub tabletu podczas gry.

Produkty

Basic

Dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości, pokrowce z serii GEWA BASIC są idealnymi pokrowcami na podstawowe instrumenty.


Odporna na rozdarcia i wodę powłoka zewnętrzna wykonana z materiału Cordura® 600 Denier w połączeniu z wewnętrzną wyściółką o grubości 5 mm wykonaną z pianki o wysokiej gęstości, zapewnia dobrą ochronę instrumentu.


Dzięki regulowanemu paskowi do noszenia i miękkiej rączce, pokrowce Basic są zawsze gotowe do użycia w drodze na lekcje, próby lub koncerty. Wszystkie dokumenty i akcesoria można przechowywać w przestronnych schowkach na nuty i akcesoria.


Pokrowce koncertowe GEWA Basic pasują do wszystkich popularnych rozmiarów keyboardów o długości od 48 cm do 122 cm.


W serii Basic dostępne są również pokrowce na gitary i statywy nutowe/nuty.Produkty

Economy

Czasami wszystko musi być po prostu proste.


Pokrowce na keyboard serii GEWA Economy są wykonane z wytrzymałego nylonu, dostępne w różnych rozmiarach i bezpiecznie chronią klawiaturę przed kurzem i zadrapaniami. Tak, aby na każdej następnej próbie było czysto i wesoło.

Produkty

Premium

Pokrowce koncertowe serii GEWA PREMIUM są wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do niezawodnej ochrony i wygodnego transportu Twojego keyboardu.


Odporna na rozdarcia i wodoodporna powłoka zewnętrzna wykonana z materiału Cordura® 600 Denier, w połączeniu z wewnętrzną wyściółką o grubości 15 mm wykonaną z pianki o wysokiej gęstości zapewnia doskonałą ochronę instrumentu.


W podróży torba koncertowa powinna być wygodna, nie przeszkadzać i gwarantować dobrą obsługę w każdej sytuacji.Zapewnia to regulowany pasek do noszenia oraz wygodny, miękki uchwyt do przenoszenia. Dzięki temu pokrowce Premium są zawsze gotowe do użycia w drodze na lekcje, próby lub koncerty. Wszystkie dokumenty i pomoce można przechowywać w przestronnych przegrodach na nuty i akcesoria.


W pokrywie wszyte jest solidne wzmocnienie z włókna szklanego, które chroni klawiaturę i elementy sterujące.


Oprócz pokrowców na instrumenty klawiszowe, linia Premium obejmuje również pokrowce na perkusję i instrumenty perkusyjne, gitary, wiolonczelę, kontrabas i instrumenty dęte.

Produkty

SPS

Pokrowce serii SPS firmy GEWA to najbezpieczniejszy sposób transportu instrumentu bez użycia futerału.


Ekskluzywny system ochrony bocznej (SPS) zapewnia ogromną ochronę dzięki wstawkom z włókna szklanego dookoła i piance wysokiej gęstości o grubości 20 mm.


Odporna na rozdarcia i wodoodporna powłoka zewnętrzna z materiału Cordura® 1680 Denier jest podwójnie szyta i wyposażona w wysokiej jakości zamki błyskawiczne.


Oczywiście torby z serii SPS można wygodnie chwycić i przenosić w każdej sytuacji: pionowo, poziomo lub jako plecak.


Wszystko, co ważne dla codziennego życia muzycznego, można przechowywać w dobrze zaprojektowanych komorach na akcesoria i nuty.


Seria SPS firmy GEWA oferuje pokrowce do wszystkich popularnych rozmiarów akordeonów, od 48 do 120 basów.


Ponadto w ofercie SPS znajdują się również futerały na perkusję, instrumenty perkusyjne i dęte blaszane.

Produkty

Statywy i stojaki

Solidna podstawa dla pewnej gry.


Oprócz szerokiej gamy instrumentów i akcesoriów, przez lata opracowaliśmy szeroką gamę statywów i podstawek, również do gry na keyboardach.


Ciągłe doskonalenie i dalszy rozwój naszych produktów we własnym zakresie oraz wieloletnia współpraca z naszymi partnerami produkcyjnymi, gwarantuje niezmiennie wysoki standard jakości. Używane do ich produkcji materiały są starannie dobierane, aby w jak największym stopniu chronić instrumenty i sprzęt oraz zagwarantować długowieczność statywów.

Produkty

Pokaż wszystkie produkty tej marki

Pokaż wszystkie produkty tej marki
Responsive image Responsive image
GEWA
Więcej informacji na: www.gewamusic.com